Titles you rated
The Terror LiveRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0