Titles you rated
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 2.0
ReboundRated ★ 2.0- Love ResetRated ★ 2.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 2.0
Enola HolmesRated ★ 3.5
Enola Holmes 2Rated ★ 3.5
The TakeoverRated ★ 2.0
The Deep End of the OceanRated ★ 4.0
HolidateRated ★ 2.5
OnceRated ★ 4.0
Happiest SeasonRated ★ 3.0
FatherhoodRated ★ 3.5
CallRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.5