Series
Ratings
222
Angel's Last Mission: LoveRated ★ 1.5
Still 17Rated ★ 3.5
My Love Story!!Rated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 3.5
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 3.0- Hikaru no Go: New Year Special – The Road To The Hokuto CupRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
The MiracleRated ★ 3.0
TouchRated ★ 2.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
VIPRated ★ 2.5
The Return of SupermanRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 2.5
Love NaggersRated ★ 4.0
Nightmare TeacherRated ★ 3.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5