Titles you rated
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
My Happy MarriageRated ★ 2.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0- Jiseon Cinema MindRated ★ 3.0
Semantic ErrorRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Recipe for FarewellRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5