Movie
Series
Book
Webtoon
Login
Sign Up
Titles you rated
All
By Rating
Recent
Neon Genesis Evangelion
Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100
Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
Rated ★ 4.0
My Hero Academia
Rated ★ 4.0
My Hero Academia
Rated ★ 4.0
DEATH NOTE
Rated ★ 4.0
One Punch Man
Rated ★ 4.0
Men on a Mission
Rated ★ 4.0
Stranger Things
Rated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-
Rated ★ 3.5