Titles you rated
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 0.5
The Death of StalinRated ★ 5.0
The CrashRated ★ 3.5
CollectorsRated ★ 4.0
A Bloody AriaRated ★ 5.0
How to Lose Friends & Alienate PeopleRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 5.0
CallRated ★ 1.5
PeninsulaRated ★ 2.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Jo Pil-ho: The Dawning RageRated ★ 0.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 0.5