Titles you rated
BugoniaRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
Apocalypse NowRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
PhoenixRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.5
Mirrors No. 3Rated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
PicnicRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
Hard TruthsRated ★ 3.0- Murder ReportRated ★ 2.0
TogetherRated ★ 3.0
Typhoon ClubRated ★ 4.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
JawsRated ★ 3.5