Titles you rated
TriangleRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
American MadeRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
300Rated ★ 3.5