Series
Ratings
164
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Mikami SenseiRated ★ 2.5
Wave, Listen to Me!Rated ★ 2.5
Who Saw the Peacock Dance in the Jungle?Rated ★ 2.0
House of Cards Season 5Rated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
WeCrashedRated ★ 3.5- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 2.5
House of CardsRated ★ 4.0
Sadou Season 2Rated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0- Lost Man FoundRated ★ 3.0
deleRated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
Mosaic JapanRated ★ 2.0
Weakest BeastRated ★ 3.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 3.0