Titles you rated
May QueenRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
I Remember YouRated ★ 3.5
What Happens to My Family?Rated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 1.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 3.0
Come Back AliveRated ★ 1.5
Fight For My WayRated ★ 3.0- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 2.0
The RebelRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Moorim SchoolRated ★ 1.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Chicago TypewriterRated ★ 4.0
My Shy BossRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 0.5