Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 3.5
HimizuRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 2.0
Black SwanRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
OasisRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
I WishRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 3.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
BLUE GIANTRated ★ 4.5
Shall We Dance?Rated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
CureRated ★ 4.5