Series
Ratings
36
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
WestworldRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Reunited WorldsRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
My Father is StrangeRated ★ 5.0