Titles you rated
- 언해피Rated ★ 5.0
NEW GAME!Rated ★ 4.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.5- Sound! Euphonium Season 1Rated ★ 5.0
Bakuon!!Rated ★ 4.0- 나와라! 코쿠리 씨Rated ★ 5.0
Saga of Tanya the EvilRated ★ 4.5
A Certain Scientific Railgun SRated ★ 4.0
A Certain Scientific RailgunRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Is the Order a Rabbit?Rated ★ 5.0