Movies
Ratings
156
MonsterRated ★ 4.5
The VisitRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 2.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.5
The SwanRated ★ 2.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 1.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 1.5
The HostRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 1.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 2.5
Romance of Their OwnRated ★ 1.0
SpellboundRated ★ 1.0