Titles you rated
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 1.0
The Devil's PlanRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 4.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 0.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
AnnaRated ★ 2.5
MovingRated ★ 4.0
RevenantRated ★ 1.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
BridgertonRated ★ 3.5