Movies
Ratings
66
Toy Story 4Rated ★ 5.0
Annabelle Comes HomeRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
CocoRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 2.5
To Each His OwnRated ★ 3.5
The MimicRated ★ 2.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0