Movies
Ratings
134
MaudieRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.5
ChefRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5
101 DalmatiansRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 3.5
CasperRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0