Titles you rated
The IllusionistRated ★ 4.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Blood and BoneRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Omae Umasou Da naRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.0
The PostmanRated ★ 4.5