Series
Ratings
157
SuitsRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
NarcosRated ★ 3.0
Legal High 2Rated ★ 3.5- ジョーカー 許されざる捜査官Rated ★ 4.0
- WATER BOYS 2005 SummerRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0- サプリRated ★ 4.0
Loss:Time:LifeRated ★ 3.0- ヴォイス〜命なき者の声〜Rated ★ 3.5
- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
Mad MenRated ★ 4.0- Jikou KeisatsuRated ★ 3.5
Mad MenRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
ShinzanmonoRated ★ 3.5
Second LoveRated ★ 3.5