Movies
Ratings
831
EscapeRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
WickedRated ★ 2.0- The UglyRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
BLUE GIANTRated ★ 4.0
BurnRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.0
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Badland HuntersRated ★ 2.5- SpliceRated ★ 3.0
Five Nights at Freddy'sRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0