Titles you rated
My NameRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Strangers From HellRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.5