Titles you rated
- InuYashaRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 3.5
Find Me in Your MemoryRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
My Shy BossRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Missing NineRated ★ 4.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.5
Can We Get Married?Rated ★ 3.0
Scarlet HeartRated ★ 2.0- KkangsooniRated ★ 1.0
Women of the SunRated ★ 1.5
Master of StudyRated ★ 1.5