Series
Ratings
122- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 2.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
New Recruit Season 3Rated ★ 4.0
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 3.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
New Recruit Season 2Rated ★ 4.0- History of ScruffinessRated ★ 1.5
- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 2.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5