Titles you rated
DAN DA DANRated ★ 3.0- Physical: AsiaRated ★ 3.0
Dream ProductionsRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Saionjisanwa Kajiwo shinaiRated ★ 3.5
My Dear ExesRated ★ 4.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 3.0
Warau MatryoshkaRated ★ 3.0- Bad Girl –Glass Ceiling CrushersRated ★ 3.5
Residential ComplexRated ★ 3.5
Logically Impossible! Detective Ryoko Kamizuru Is on the CaseRated ★ 3.0
What Did You Eat Yesterday? Season 2Rated ★ 4.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.5
Love with a CaseRated ★ 3.5
TamiouRated ★ 3.0- Love in the Big CityRated ★ 3.5
- JeongnyeonRated ★ 4.0
A Virtuous BusinessRated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 3.0