Movies
Ratings
277
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
My Dear EnemyRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 1.0
HarbinRated ★ 0.5
EscapeRated ★ 1.0- PilotRated ★ 1.0
Hijack 1971Rated ★ 0.5
SleepRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
The PlotRated ★ 1.5
Don't Buy the SellerRated ★ 0.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Troll FactoryRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 2.0