Titles you rated
Criminal MindsRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.0
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0- MOZU Season1 ~百舌の叫ぶ夜~Rated ★ 3.5
Love SongRated ★ 3.5
Dr. RintarōRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0