Series
Ratings
13
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
BrainRated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
I Have a LoverRated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0