Series
Ratings
118
Ms. PerfectRated ★ 3.5
East of EdenRated ★ 4.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 2.5
The Good WifeRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 3.5
GiantRated ★ 4.5
Wild RomanceRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.5
JumongRated ★ 4.0- Powerpuff GirlRated ★ 4.0
- ポケットモンスターRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Fashion 70'sRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
My Beautiful BrideRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0