Titles you rated
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 4.0
Stuart Little 2Rated ★ 3.5
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.5
L: Change the WorldRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0