Titles you rated
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-Rated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Dirty GrandpaRated ★ 3.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
PaddingtonRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0