Movies
Ratings
76
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 2.5
TunnelRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
AvatarRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0