Titles you rated
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0- Gokusen Season 3Rated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 5.0- GokusenRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0