Titles you rated
OppenheimerRated ★ 5.0
BarbieRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
Seoul VibeRated ★ 0.5- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 3.0
HuntRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 3.0
OnceRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
DuneRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0