Movies
Ratings
299
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Love, LiesRated ★ 2.5
Rinco's RestaurantRated ★ 2.5
Temple GrandinRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 2.5
The Parent TrapRated ★ 2.5
Julie & JuliaRated ★ 3.0
Jupiter AscendingRated ★ 1.5
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 2.5
What Dreams May ComeRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 2.5