Series
Ratings
23
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5- Saving the PandaRated ★ 4.5
Community Season 2Rated ★ 3.5
Community Season 1Rated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
Fresh Off the BoatRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0