Movies
Ratings
76
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.5
A Company ManRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.5- Whale Hunting 2Rated ★ 2.0
Me Before YouRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5