Movies
Ratings
311
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
QueerRated ★ 2.0
ElioRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0