Movies
Ratings
339
Voice of SilenceRated ★ 5.0
The Final DestinationRated ★ 2.0
The MermaidRated ★ 3.0
DevilRated ★ 2.5- As the Gods WillRated ★ 3.0
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 4.0
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 3.0
GoosebumpsRated ★ 1.0
PinocchioRated ★ 3.0
Piranha 3DRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
PaprikaRated ★ 2.0
Monsters vs. AliensRated ★ 2.0
Small Town RivalsRated ★ 3.5
Another FamilyRated ★ 1.0
The PurgeRated ★ 2.0
The Lego Batman MovieRated ★ 3.0
Stormy NightRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Peter PanRated ★ 4.0