Movies
Ratings
331
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
Good Morning PresidentRated ★ 1.5
The Drug KingRated ★ 0.5
AquamanRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.0
TedRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 3.0