Titles you rated
SnowpiercerRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 4.5
King KongRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
The PostRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 2.0
Batman BeginsRated ★ 4.0