Series
Ratings
30
Delicious GuysRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 8Rated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0