Titles you rated
Ashes of LoveRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5