Movies
Ratings
34
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.5
ThorRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 1.5
Wolf ChildrenRated ★ 0.5