Movies
Ratings
596
Take ShelterRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
Leave the World BehindRated ★ 2.5
TangerineRated ★ 3.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
BlendedRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
The VisitRated ★ 3.0
The VowRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 2.5
I Am SamRated ★ 4.5
WildRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.5
The HoldoversRated ★ 4.5
The Wild RobotRated ★ 4.0