Series
Ratings
34
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
KarmaRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0- The FrogRated ★ 2.0
My MisterRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
LTNSRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 3.0- Money Heist Season 5Rated ★ 4.0
You Season 3Rated ★ 3.5