Movies
Ratings
253
Suicide SquadRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
Angel Has FallenRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 2.0
CrawlRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 2.5
TakenRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
Fall in Love at First KissRated ★ 0.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 2.5
SawRated ★ 2.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
The MistRated ★ 2.5
[REC]Rated ★ 4.0
Journey's EndRated ★ 1.0