Titles you rated
Love, RosieRated ★ 2.5
The UnforgivenRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 2.0
MementoRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 2.5
The TowerRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.5
Meet the In-LawsRated ★ 1.5
The PriestsRated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 3.0