Titles you rated
MissingRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.5
Frances HaRated ★ 3.0
The Skin I Live InRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
BurlesqueRated ★ 3.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0
SuspiriaRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0