Movies
Ratings
53
Be with YouRated ★ 5.0
EqualsRated ★ 5.0
DrumlineRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Like for LikesRated ★ 0.5
Notting HillRated ★ 5.0
The Last PrincessRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0