Series
Ratings
77
Modern Love TokyoRated ★ 3.0
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 0.5
Tales of the BizarreRated ★ 5.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 4.0
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 4.0
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 3.0
BrainRated ★ 3.0
Lunch QueenRated ★ 3.0
Incarnation of MoneyRated ★ 2.5
Last FriendsRated ★ 2.5- My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 2.0
Bloody MondayRated ★ 1.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 3.5
GourmetRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 2.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 2.0